Vážení rodiče,

Prosím věnujte pozornost důležitým informacím k zahájení nového školního roku.

  1. Organizace prvního týdne:

Pondělí – vyučování končí v 9 :00

Úterý – vyučování do 11:40

Středa až pátek – podle rozvrhu.

  • Školní družina – vzhledem k omezené kapacitě budou přijati přednostně děti 1.-3. ročníku. Starší děti pouze výjimečně v případě že bude volná kapacita. Rodiče dětí 1. ročníku vyřídí přihlášky do školní družiny první školní den, ostatní prosíme o informaci, zda chcete, aby vaše dítě do ŠD chodilo.
  • Školní jídelna – nezapomeňte, že stravování ve školní jídelně musí být uhrazeno v předstihu, neuhrazené obědy nebudou vydány. Přístupové údaje a variabilní symboly se nezměnily – kdo neví, získá informaci v ředitelně.
  • Společná zahajovací třídní schůzka proběhne 7.9. 2023 v 16:00

Moc se těšíme, až se s Vámi a s dětmi v pondělí uvidíme!